River Life

Eladó üzlethelyiség
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Fogadó utca

+ 17 kép 1/20
335 000 000 Ft335 M Ft 305 657 Ft/m2
19 szoba
1096 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 3748 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Polgár Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Ez a Szigetszentmiklós Lakihegyi ingatlan kivételes lehetőséget kínál vállalkozások számára, akik vendéglátás, rendezvényszervezés vagy akár más iparágak iránt érdeklődnek. Az ingatlan Lakihegy városrészében található Szigetszentmiklóson, egy összesen 1096 nm-es épületegyüttesből áll, melyhez 3748 nm-es telek tartozik, biztosítva a jövőbeli bővítési lehetőségeket.

Főbb jellemzők:

15 vendégszoba
Két étterem
Rendezvényterem (2006-ban épült)
Egy önálló apartman épület (2009-ben)
Teraszok a vendégek kényelméért, szabadban való pihenéshez
Fűtés: gáz cirkó rendszer
Az ingatlan többféle funkcióra alakítható (egészségügyi központ, idős otthon, oktatási központ, logisztikai központ, ipari csarnok vagy raktár, szálloda, panzió, hostel)
A főépület felújítandó állapotban van, így az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja ki a tereket. Az apartman önálló egységként is kihasználható, könnyen megközelíthető mellékutcáról.

Amennyiben kérdése lenne az ingatlannal vagy a környék adottságaival kapcsolatban, szívesen állunk rendelkezésére. Segítünk a vásárláshoz szükséges pénzügyi megoldások kiválasztásában is, bankfüggetlen pénzügyi termék kínálatunkból. Szakjogászunk pedig biztosítja a probléma nélküli vásárlást.

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget! Keressen minket bizalommal, hogy személyre szabott tájékoztatást nyújthassunk.

Várjuk megkeresését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
306 e Ft
689 e Ft 56%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
335 M Ft m Ft
107.3 m Ft -212%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Fogadó utca

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

101 M Ft
5 szoba
160 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

139.9 M Ft
5 szoba
113 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

129.9 M Ft
4 + 2 szoba
280 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

170 M Ft
8 szoba
290 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149 M Ft
4 szoba
163 m²
Szigetszentmiklós, Bucka negyed
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

79 M Ft
6 + 1 szoba
265 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
112 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

170 M Ft
8 szoba
290 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Őrbottyán