Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Szeged, földszint

45 000 000 Ft45 M Ft 542 169 Ft/m2
3 szoba
83 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 205
Agenda Ház Ingatlanközvetítő Kft.
AGENDA HÁZ Kft., Ingatlanközvetítő iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Szegeden a belvárosban, két különállóan megközelíthető, de egybe is nyitható földszinti, utcai bejáratos, kirakatos, 83 m2 alapterületű üzlet - iroda helyiség társas irodaházban eladó,
Az ingatlan önálló villanyórával rendelkezik, míg a víz,és a fűtés a társasház részéről biztosított és a közös költséggel együtt kerül elszámolásra havonta kb. 70 e. Ft. átlagban.

Hirdetés feltöltve: 2024. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

üzlethelyiségek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
542 e Ft
793 e Ft 32%
Ennek az ára
Szeged átlagár
45 M Ft m Ft
85.9 m Ft 48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

114.1 M Ft
8 szoba
150 m²
Szeged, Belváros, Dáni János utca
Eladó üzlethelyiség

Szeged

55 M Ft
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

36.499 M Ft
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

320 M Ft
4000 m²
1113 m²
Maroslele, Szabadság tér
Eladó üzlethelyiség

Maroslele

29.5 M Ft
770 m²
570 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

52.7 M Ft
62 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

190 M Ft
384 m²
268 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

74.99 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

265 M Ft
384 m²
268 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

6.999 M Ft
1 szoba
45 m²
Csanádpalota, Szent István utca
Eladó üzlethelyiség

Csanádpalota

18 M Ft
6 szoba
200 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

6.999 M Ft
1 szoba
45 m²
Hódmezővásárhely
Eladó üzlethelyiség

Hódmezővásárhely

89 M Ft
485 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

32.999 M Ft
1 szoba
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

43 M Ft
3 szoba
170 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

39.8 M Ft
2 szoba
53 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

52.7 M Ft
62 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

39.8 M Ft
3 szoba
54 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

60 M Ft
1 szoba
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

99 M Ft
124 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

21 M Ft
3 szoba
78 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

65 M Ft
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged