River Life

Eladó üzlethelyiség
Hévíz

+ 17 kép 1/20
290 000 000 Ft290 M Ft 1 035 714 Ft/m2
1 szoba
280 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Harsányi Judit
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Hévízen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hévíz m² ár
1036 e Ft
839 e Ft -23%
Ennek az ára
Hévíz átlagár
290 M Ft m Ft
144.7 m Ft -100%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hévíz

Eladó ingatlanok a környékről

Hévíz
Eladó üzlethelyiség

Hévíz

140 M Ft
3 szoba
160 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

96 M Ft
5 + 2 szoba
150 m²
Hévíz
Eladó üzlethelyiség

Hévíz

235 M Ft
7 szoba
348 m²
Lenti
Eladó üzlethelyiség

Lenti

91.5 M Ft
2 szoba
240 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

88.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Keszthely
Eladó téglalakás

Keszthely

49.5 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

21.5 M Ft
2 szoba
43 m²
Zalaegerszeg
Eladó üzlethelyiség

Zalaegerszeg

1599 M Ft
2800 m²
Keszthely, Fodor utca
Eladó téglalakás

Keszthely

37.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Homokkomárom
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Homokkomárom

22 M Ft
1 szoba
56 m²
Zalakaros, Gesztenye utca
Eladó üzlethelyiség

Zalakaros

244 M Ft
10 szoba
530 m²
Homokkomárom
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Homokkomárom

22 M Ft
1 szoba
56 m²
Hévíz
Eladó üzlethelyiség

Hévíz

14.9 M Ft
13 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

16.5 M Ft
2 + 2 szoba
50 m²
Nagykanizsa
Eladó üzlethelyiség

Nagykanizsa

55 M Ft
3 + 1 szoba
186 m²
Nagykanizsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykanizsa

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Zalaegerszeg

13.5 M Ft
34 m²
Hévíz
Eladó üzlethelyiség

Hévíz

115 M Ft
94 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

96 M Ft
5 + 2 szoba
150 m²
Belezna, Petőfi Sándor utca
Eladó üzlethelyiség

Belezna

21.95 M Ft
130 m²
Keszthely
Eladó téglalakás