BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Debrecen

129 000 000 Ft129 M Ft 955 556 Ft/m2
135 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 807
Vetrócki Benjámin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Debrecen, belváros közelében, Széchenyi utcán, forgalmas elhelyezkedésű, jelenleg is üzemelő , 135 m2 - es pékség, melyhez 110 m2 szuterén tartozik eladó.

Elhelyezkedését tekintve a belváros és a Széchényi kert határában található a pékség, mely folyamatosan üzemel , és kimagasló bevételi forrást jelenthet új tulajdonosa számára. Ajánlom mindazoknak akik rövid időn belül magas hozamú befektetést keresnek.
A teljes tetőtér opcionálisan beépíthető, a szuterén rész a jelenlegi tulajdonos nem hasznosítja, így ez egy plusz bevételi forrást jelenthet.
A jelenlegi tulajdonos hosszútávon visszabérelné az ingatlant, 700 000 Ft / hó!!

Főbb paraméterek :
- földszint 135 m2, melyből 45 m2 üzlettér, 90 m2- pékség és raktár
- szuterén 110 m2 ( felújítandó )
- utcafronti és gazdasági bejárat
- új villany es víz vezetékek
- teljes gépészet a vételáron felül 10 millió Ft
- napelem 35 Kw
- ipari áram

További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek az OTP hátterével irodánkban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

üzlethelyiségek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
956 e Ft
917 e Ft -4%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
129 M Ft m Ft
45.6 m Ft -183%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Derecske
Eladó üzlethelyiség

Derecske

41.9 M Ft
118 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
200 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
200 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Balmazújváros, Vasútsor
Eladó üzlethelyiség

Balmazújváros

15.9 M Ft
4 + 1 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
299 m²
183 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

650 M Ft
811 m²
Hajdúnánás, Fürdő utca
Eladó üzlethelyiség

Hajdúnánás

13.9 M Ft
32 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

440 M Ft
397 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

177 M Ft
384 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

177 M Ft
384 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Hortobágy
Eladó üzlethelyiség

Hortobágy

59.9 M Ft
203 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
299 m²
183 m²
Vámospércs
Eladó üzlethelyiség

Vámospércs

50 M Ft
1114 m²
550 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
200 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

62.9 M Ft
218 m²
70 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

1700 M Ft
1693 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

46 M Ft
70 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

135 M Ft