Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XX. kerület

+ 17 kép 1/20
82 900 000 Ft82.9 M Ft 663 200 Ft/m2
125 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 469
Jágnecs Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

XX. ker Jókai utca üzlethelyiség eladó
Eladó üzlethelyiség Budapest XX. kerületében, a Jókai utcában

Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, 112 nm alapterületű üzlethelyiséget, melyhez 24 nm-es pince is tartozik. Az ingatlan jelenleg élelmiszer vegyesboltként üzemel, így akár azonnali továbbműködtetésre is alkalmas.

Az üzlet két utcai bejárattal rendelkezik, ami nemcsak kiváló láthatóságot, hanem rugalmas hasznosíthatóságot is biztosít. Az eladótér klimatizált, világos és jól tagolt. Az ingatlan külső és belső állapota egyaránt jó, különösebb felújítást nem igényel.

Elhelyezkedése miatt ideális választás lehet kereskedelmi, szolgáltatói vagy befektetési célra is. A környék forgalmas, jól megközelíthető, lakóövezeti környezetben található.

Főbb jellemzők:

112 nm üzlettér + 24 nm pince

2 utcai bejárat

klimatizált eladótér

jó műszaki és esztétikai állapot

jelenleg működő vegyesbolt

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
663 e Ft
1004 e Ft 34%
1113 e Ft 40%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.9 M Ft m Ft
38.5 m Ft -116%
156.8 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

12 M Ft
12 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

12 M Ft
11 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

369 M Ft
1640 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
24 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

40.9 M Ft
60 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

40.9 M Ft
60 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XX. kerület, Orsolya utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

9 M Ft
0 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

84.5 M Ft
1 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás