Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XVI. kerület

+ 17 kép 1/20
189 000 000 Ft189 M Ft 921 951 Ft/m2
5 szoba
205 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Telekméret: 1242 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 237
Tóth Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

MIKRÓ VÁLLALKOZÁSOK FIGYELEM!

Az ingatlant azon ügyfeleimnek ajánlom, akik mikró vállalkozásban gondolkodnak!
ÜGYVÉDI IRODA, MAGÁN EGÉSZSÉGÜGYI RENDELŐK, SZÉPSÉGIPAR, STB...

Budapest XVI. kerületében, Mátyásföld egyik legkedveltebb részén, az Újszász utcában kínálok megvételre egy háromszintes, nettó 205 m²-es családi házat, 1242 m²-es, parkosított, összközműves telken!

Az 1982-ben épült, masszív szerkezetű ház 38-as téglafalazattal, vasbeton födémmel és cserépfedéssel készült, 3x25 amper áramerősséggel ellátva.

A ház folyamatosan karbantartott, az elmúlt években több korszerűsítés is történt. 2010-ben nyílászárócsere, 2021-ben fűtéskorszerűsítés.

A ház elosztása:

- Földszint: tágas nappali működő rusztikus kandallóval, étkező, konyha, fürdő, külön WC, műhely, garázs és pincelejáró.

- Emelet: 4 külön nyíló szoba, fürdőszoba, mellékhelyiség, valamint beépíthető padlástér.

- Pinceszint: igazi különlegesség — egy borozó jellegű társalgó, tárolók és a gépészet kapott helyet.

A kert rendezett és gondozott, folyton termő gyümölcsfákkal, szerszámtárolóval, valamint egy különálló, zöldség-gyümölcs tárolására alkalmas pincével.

Az ingatlan kiváló infrastruktúrával rendelkezik.
A ház közelében áll meg a 45, 46, 176E és 276E jelzésű busz,
Aldi, Lidl, iskola, óvoda pár perc autóval vagy gyalogosan elérhető.

Finanszírozásban is segítünk!
Irodánk díjmentes hitel- és támogatás ügyintézést biztosít, beleértve a CSOK+, Babaváró és egyéb kedvezményes konstrukciókat.
Miért éri meg velünk intézni?
• Bankfiókban nem elérhető kamatkedvezmények
• Gyors hitelképesség-vizsgálat
• Teljes körű ügyintézés – időt, energiát és pénzt spórol!

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal – akár hétvégén is! tp ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388505

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
922 e Ft
684 e Ft -35%
1113 e Ft 17%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
189 M Ft m Ft
30.9 m Ft -512%
156.8 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

184.075 M Ft
4 szoba
115 m²
XVI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVI. kerület

300 M Ft
0 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

94 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
XVI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVI. kerület

164.9 M Ft
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98.9 M Ft
3 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 + 2 szoba
74 m²
XVI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVI. kerület

115 M Ft
420 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XVI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVI. kerület

174.9 M Ft
208 m²
X. kerület
Eladó panellakás