Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Nádorliget utca, földszint

+ 5 kép 1/8
225 600 000 Ft225.6 M Ft 1 200 000 Ft/m2
6 szoba
188 m²
földszint
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 318
Lighthouse ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

A méltán népszerű és kedvelt 11. kerületi Nádorliget-lakóparkban ELADÓ egy 188m2-es földszinti, utcafrontról közvetlenül megközelíthető ingatlan.
Alkalmas rendelőnek, irodának és egyéb üzleti, kereskedelmi célokra egyaránt.
Korábban hosszú évekig orvosi rendelőként működött, így a speciális kialakítása az orvosi és gyógyászati célokra tökéletesen alkalmas. Helyiségenként vizes blokkok, akadálymentes burkolat, beépített bútorzat, recepciós tér elosztással rendelkezik, így ha hasonló tevékenységben gondolkodik ideális ingatlanra találat!

Riasztóval és klímákkal felszerelt. A tágas előtér, recepció, dupla vendég mosdók vannak.
6 önálló szoba és kiszolgáló helyiségek, személyzeti öltözők, raktár, irattár és teakonyha is helyet kapott.
Világos, egy helyiség kivételével ablakokkal ellátott.

A város bármely pontja felől könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és autóval egyaránt.
A Fehérvári út, Szerémi út, Rákóczi híd szomszédságában mégis csendes és igényes zöldövezeti lakóparkban található. A környéken éttermek, kávézók, konditerem, gyógyszertár is megtalálható.
Az Allee és Újbuda központ is csupán két villamos megállóra esik.

Házközponti fűtés és alacsony rezsi kiadások jellemzik!

Vételár: 1.200.000,- Ft/m2, áfamentes céges eladás!
225M 600e Ft

+ 3 db teremgarázs beálló fixen tartozik hozzá, melyek vételára: 10M HUF/db és a hátsó ajtón keresztül, közvetlenül és kényelmesen megközelíthetőek a lépcsőház felől a garázsból.

A Lighthouse Ingatlan a lakópark specialistája, referenciáimat a weboldalamon is megtalálja!
Kizárólagos exkluzív megbízás.
További információkért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1200 e Ft
986 e Ft -22%
1072 e Ft -12%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
225.6 M Ft m Ft
170.8 m Ft -32%
75.1 m Ft -200%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Nádorliget utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Lágymányos, Teraszos kávézó a Gárdonyi tér közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

73.2 M Ft
2 szoba
87 m²
XI. kerület, Lágymányos, Móricz Zsigmond körtér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

129 M Ft
1 szoba
809 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Móricz Zs. körtér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

129 M Ft
1 szoba
809 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

34.9 M Ft
24 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

251.9 M Ft
458 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

57.9 M Ft
40 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

200 M Ft
184 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

18.5 M Ft
19 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

199 M Ft
724 m²
255 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft