Oasis Residence

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VI. kerület

+ 17 kép 1/20
399 000 000 Ft399 M Ft 574 101 Ft/m2
695 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 364
Nagy Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

VI. kerületben, Terézvárosban összesen 695 nm-es, két szinten elhelyezkedő, utcai bejárattal rendelkező üzlethelyiség eladó!

A társasház alagsor + földszint + 2 emelet elrendezésű, 3 rendezett belső udvara van - a helyiség a ház udvarából és az utcáról is külön bejáraton megközelíthető. A földszint 408 nm-es, az alagsor 287nm-es.

A homlokzat és az utcai bejárat felújításra került, mint ahogy a földszint nagyobb része is, amit jelenleg elhanyagolt állapota sajnos nem tükröz.
Az ingatlan földszintjén korábban orvosi rendelők működtek, jelenleg több fajta hasznosítás is lehetséges.

A földszint teljes átépítése megtörtént, a teljes épületgépészetet ekkor lecserélték, továbbá igényes és időtálló burkolatokkal és szaniterekkel látták el a helyiségeket. A nyílászárók ki lettek cserélve.

Az alagsori szint felújítása részlegesen elkészült, ezen a szinten kaptak helyet az orvostechnika működtetéséhez szükséges berendezések (orvosi gázellátó rendszer, légtechnika, illetve a teljes épületgépészet berendezései is).

Fűtési- hűtési rendszer: levegő-folyadék légszivattyús rendszerrel, orvosi gázkezelő mennyezeti ki- és bemenetekkel.
Épületbe gáz be van vezetve, de az ingatlanba nincs.

Az ingatlan cég tulajdonában van, 1/1 tulajdonban.

Az OTP bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésre az eladók és a vevők részére!
További kérdéseivel, megtekintésre való egyeztetés kapcsán keressen bátran a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
574 e Ft
1267 e Ft 55%
1113 e Ft 48%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
166.1 m Ft -140%
156.8 m Ft -154%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Oktogon tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
1 szoba
138 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Felsőerdősor utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

25 M Ft
83 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Oktogon tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

155 M Ft
1 szoba
140 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
300 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, VI. kerület, Jókai utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

310 M Ft
400 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szórakozó negyed
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
140 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

82.82 M Ft
101 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület