Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 375 362 Ft/m2
3 szoba
69 m²
földszint
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rónai Krisztina
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

NAGYSZERŰ LEHETŐSÉG: BEJÁRATOTT ÜZLETHELYISÉG KIALAKÍTOTT LAKRÉSSZEL ELADÓ!

Kodály Körönd és a Podmaniczky utca között, forgalmas szakaszon kínálunk eladásra egy,  nagy üvegportálos, jó állapotú, bejáratott üzlethelyiséget.  

Plusz  különlegessége, hogy saját lakrész is ki lett alakítva, így egy helyen tudhatja vállalkozását és otthonát. Illetve 32 nm pince is elérhető az ingatlanból!

További információkért, megtekintésre, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1375 e Ft
1267 e Ft -9%
1113 e Ft -24%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
166.1 m Ft 43%
156.8 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szuterén, világos üzlethelyiség eladó
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

24.5 M Ft
83 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, WESTEND Bevásárlóközpont
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

159 M Ft
44 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, VI. kerület, Rózsa utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

134 M Ft
411 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

180 M Ft
286 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Oktogon tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
1 szoba
138 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szórakozó negyed
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
140 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

54.9 M Ft
60 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi u