Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Az Otthon Centrum Balatonfüredi Irodája megvételre kínálja ezt a kiváló üzleti lehetőséget amelyet csak az Irodánk árul. Balatonfüreden a Kisfaludy strandon lévő, a strand főbejárata mellett, konkurenciától távol álló bisztró, amely újszerű állapotban van, teljes berendezéssel, gépészettel (azonnal indítható) bérleti joga (amely 15 évre még szól, és hosszabbítható) eladó. A bisztró az újonan épült luxus ingatlanok közvetlen közelében helyezkedik el. A strand felé és a kerékpár út felé is lehet árusítani.
Nagy vendégforgalom! Annak ellenére, hogy idén rövidebb volt a szezon (Covid és az időjárás) megtermelte az üzlet az előző évi bevételt és a nyereséget is. A vételi árát 2-3 éven belül kitermeli! Aki ért a vendéglátáshoz és csak 3 hónapot akar dolgozni egy évben, íme a lehetőség!
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését kérem keressen a megadott elérhetőségek valamelyikén!
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 25. Utoljára módosítva: 2025. 03. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Balatonfüred