Eladó telek
Zalaszentgrót
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Zalaszentgrót Aranyod városrészében kínálom eladásra ezt az 1255 négyzetméteres teljesen sík építési telket.
A telek összközműves, ipari árammal ellátott.
Jelenleg is áll rajta egy épület, tágas garázzsal mely felújítandó (akár műhelynek is használható), vagy bontandó, valamint néhány kisebb bontandó melléképület.
A telken található egy kút, valamint gyümölcsfák és néhány sor szőlő is.
A helyi építési szabályzat szerint az ingatlan LF2 - falusias lakóterület.
A telek 15 %-a építhető be, oldalhatáron álló épület helyezhető el rajta.
A falusias lakóterület lakóépületek, a mező- és az erdőgazdasági építmények, továbbá a lakosságot szolgáló, környezetre jelentős hatást nem gyakorló kereskedelmi, szolgáltató építmények elhelyezésére szolgál.
Az Lf-2 jelű falusias lakóövezetben elhelyezhető épület:
- telkenként legfeljebb 2 lakás
- gazdasági tevékenységi célú,
- kereskedelmi, szolgáltató,
- legfeljebb 8 egységes szállás jellegű,
- igazgatási, iroda,
- hitéleti, nevelési, oktatási, egészségügyi, szociális,
- kulturális, közösségi szórakoztató és
- sport
rendeltetést is tartalmazhat.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, előre egyeztetett időpontban szívesen megmutatom.
Neumann Bernadett
BJ Ingtalan
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26.
Telkek ára Zalaszentgróton
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Zalaszentgrót