Astora Art House

Eladó telek
Velence

+ 15 kép 1/18
249 990 000 Ft249.99 M Ft 102 120 Ft/m2
2448 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2448 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 945
Pócza Szilvia
OTP Ingatlanpont Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Velence Bencehegyen egyedülálló lehetőség várja Önt! Kiváló lokációval és lenyűgöző adottságokkal rendelkező telek eladó, melyre érvényes 21 lakásra szóló építési engedéllyel büszkélkedhetünk. A telek mérete impozáns 2448 négyzetméter, övezeti besorolása pedig VT20, így garantáltan a legmagasabb színvonalú fejlesztésekre alkalmas. Teljes közművek az utcában, így az infrastrukturális kényelem is adott.

Az adott területen csak ikerházra adnak engedélyt, ami miatt ez az ajánlat egyedülálló lehetőséget kínál az ingatlanfejlesztők számára. A telek beépíthetősége kimagaslóan magas, 60%, míg az építménymagasság 10,5 méter, így a tervezett építmények lenyűgöző látványt és funkcionalitást ígérnek.

Környékünk már bizonyított: az épült társasházi lakások gyorsan és magas áron találtak gazdára, ami a befektetési potenciált tovább növeli. Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, és tegye valóra álmait egy fejlődő, keresett ingatlanpiacon!

Érdeklődjön most, hogy részese lehessen ennek a kivételes ajánlatnak!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Velencén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Velence m² ár
102 e Ft
41 e Ft -146%
Ennek az ára
Velence átlagár
249.99 M Ft m Ft
96.7 m Ft -158%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Velence

Eladó telkek a környékről

Velence
Eladó telek

Velence

15.3 M Ft
625 m²
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

460 M Ft
2399 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2797 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

70 M Ft
880 m²
Ercsi
Eladó telek

Ercsi

20 M Ft
1.5 ha
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

60 M Ft
2.96 ha
Soponya
Eladó telek

Soponya

3.5 M Ft
3172 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

12 M Ft
564 m²
0 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó telek

Fehérvárcsurgó

3564 M Ft
89.02 ha
0 m²
Alap
Eladó telek

Alap

1.9 M Ft
1474 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

99 M Ft
2157 m²
Velence
Eladó telek

Velence

30 M Ft
1.5 ha
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

29.8 M Ft
5402 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

20 M Ft
1300 m²
0 m²
Sárszentmihály
Eladó telek

Sárszentmihály

42.5 M Ft
2016 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49.5 M Ft
1191 m²
0 m²
Velence, Panoráma út
Eladó telek

Velence

69.9 M Ft
2075 m²
0 m²
Óbarok
Eladó telek

Óbarok

89.9 M Ft
1.5 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Segesd
Eladó családi ház

Segesd

79.9 M Ft
8 szoba
500 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
67 m²
Tótszentmárton
Eladó családi ház

Tótszentmárton

31.5 M Ft