River Life

Eladó telek
Velence

+ 10 kép 1/13
95 760 000 Ft95.76 M Ft 40 000 Ft/m2
2394 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 2394 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 932
Ágoston Bernadett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó Velecén jellemzően újépítésű lakóházakkal beépített lakópark mellett 2394 nm-es összközműves építési telek. Közvetlenül, kiszabályozott útkapcsolattal rendelkezik. Aszfaltozott útról megközelíthető. Felszíne közel sík. A csatorna, gáz, villany bekötve.

A telek közvetlen szomszédja jelenleg még beépítetlen telek, északról pedig mezőgazdaság szántóterület határolja, panorámával a szomszédos dombokra és a Bence-hegyre.

60 %-os beépíthetősége, 7,5 m-es megengedett homlokzatmagassága lehetővé teszi, hogy itt irodaház, kereskedelmi egység, vagy soklakásos társasház épüljön. A telken több különálló épület is építhető.

A telek besorolása: Vt 19 Településközponti vegyes övezet

Ez alapján:
31.§
(1) A terület jellemzően több önálló rendeltetési egységet magába foglaló lakó, helyi települési szintű igazgatási, kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó, szálláshely szolgáltató, egyházi, oktatási, egészségügyi, szociális, valamint sport építmény elhelyezésére szolgál.

(2) A területen elhelyezhető többlakásos lakó, igazgatási épület, kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó, szálláshely szolgáltató épület, egyéb közösségi szórakoztató, kulturális épület, egyházi,oktatási, egészségügyi, szociális épület, sport építmény, parkolóház valamint üzemanyagtöltő.

(3) Önálló lakóépület a területen elhelyezhető az övezeti előírások betartásával.

(4) A technológiai berendezés magassága az övezetre előírt maximális építménymagasságot meghaladhatja.

32.§
(1) A terület beépítésének feltétele az OTÉK ide vonatkozó előírásai szerinti részleges közművesítettség, közműves szennyvízelvezetés mellett.

(2) A szennyvíz gerincvezeték kiépítéséig zárt szennyvíztároló építése engedélyezhető.

(3) Állattartás céljára építmény nem építhető.

További kérdéssel, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Velencén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Velence m² ár
40 e Ft
42 e Ft 5%
Ennek az ára
Velence átlagár
95.76 M Ft m Ft
89.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Velence

Eladó telkek a környékről

Velence, Panoráma út
Eladó telek

Velence

69.9 M Ft
2075 m²
0 m²
Adony
Eladó telek

Adony

8.5 M Ft
1036 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49.5 M Ft
1191 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

30 M Ft
1.5 ha
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

12 M Ft
564 m²
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

30 M Ft
1.5 ha
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

11.2 M Ft
2632 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

277.725 M Ft
1.11 ha
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

7.5 M Ft
562 m²
0 m²
Soponya
Eladó telek

Soponya

3.5 M Ft
3172 m²
0 m²
Vajta
Eladó telek

Vajta

4.8 M Ft
583 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

12 M Ft
564 m²
Velence
Eladó telek

Velence

15.3 M Ft
625 m²
0 m²
Óbarok
Eladó telek

Óbarok

89.9 M Ft
1.5 ha
0 m²
Újbarok
Eladó telek

Újbarok

22.999 M Ft
4000 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

60 M Ft
2.96 ha
Velence
Eladó telek

Velence

50 M Ft
880 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

29.8 M Ft
5402 m²
0 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

49 M Ft
1085 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Babócsa
Eladó családi ház

Babócsa

30.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

140 M Ft
4 szoba
200 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

31 M Ft
3 szoba
66 m²