Seven Pearl

Eladó telek
Vácegres, Táncsics Mihály utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 1 kép 1/4
23 000 000 Ft23 M Ft 11 862 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1939 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Engel Dávid
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KIVÁLÓ LEHETŐSÉG VÁCEGRESEN!

ELADÓ Lakóövezeti telek FALUSI CSOKRA ALKALMAS 1939 nm-es.

A telken 30%-os a beépíthetőség, van közmű a telken belül, de a legtöbb az utcában található.

A telek a méretéből adódóan ketté osztható minimum 750 nm-es a legkisebb alakítható telekméret.

Ajánlom kivitelezőknek és családoknak, akik itt képzelik megvalósítani az új otthonukat.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓKÉRT VÁROM HÍVÁSUKAT A HÉT BÁRMELY NAPJÁN!

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Vácegresen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácegres m² ár
12 e Ft
3 e Ft -284%
Ennek az ára
Vácegres átlagár
23 M Ft m Ft
47.5 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácegres, Táncsics Mihály utca

Eladó ingatlanok a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2 szoba
70 m²
Vác
Eladó telek

Vác

159 M Ft
1.4 ha
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

35 M Ft
3 szoba
130 m²
Biatorbágy
Eladó sorház

Biatorbágy

139.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Szigetszentmárton
Eladó nyaraló

Szigetszentmárton

39.9 M Ft
1 + 1 szoba
29 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Pilisszentiván
Eladó családi ház

Pilisszentiván

256.2 M Ft
7 szoba
275 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Maglód
Eladó ikerház

Maglód

92.5 M Ft
4 szoba
71 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Kistarcsa
Eladó téglalakás

Kistarcsa

42.5 M Ft
1 szoba
32 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

115 M Ft
6 szoba
193 m²
Mogyoród
Eladó családi ház

Mogyoród

129.9 M Ft
6 szoba
170 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

76.5 M Ft
4 szoba
105 m²
Szentendre
Eladó téglalakás

Szentendre

153 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

180 M Ft
5 szoba
220 m²
Kistarcsa
Eladó téglalakás

Kistarcsa

120 M Ft
4 szoba
103 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft