City Pearl

Eladó telek
Szolnok

1/1
11 500 000 Ft11.5 M Ft 15 972 Ft/m2

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 390
Bátaszéki Jánosné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Szandaszőlősőn, lakóövezetben eladó egy 720 nm-es építési telek!

Amit a telekről tudni lehet:

Beépíthetősége 30 %

Közművek az utcában megtalálhatóak,intézését jelenlegi tulajdonosa megindította! Szerződéskötések megtörténtek!

Egy új családi ház felépítéséhez ideális választás lehet!

Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, további információkért várom megtisztelőhívását.

Ingyenes hitelügyintézést, valamint generálkivitelező ajánlást is tudunk biztosítani igény esetén!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
16 e Ft
69 e Ft 77%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
11.5 M Ft m Ft
29.7 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó telkek a környékről

Szolnok
Eladó telek

Szolnok

3.4 M Ft
728 m²
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

15.9 M Ft
1338 m²
0 m²
Nagyrév
Eladó telek

Nagyrév

5.5 M Ft
1928 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

24 M Ft
1571 m²
0 m²
Törökszentmiklós
Eladó telek

Törökszentmiklós

15.5 M Ft
750 m²
Jászárokszállás
Eladó telek

Jászárokszállás

5.45 M Ft
765 m²
Cserkeszőlő
Eladó telek

Cserkeszőlő

7.2 M Ft
1.57 ha
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

18.8 M Ft
387 m²
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

4.99 M Ft
601 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

75 M Ft
1.13 ha
0 m²
Abádszalók
Eladó telek

Abádszalók

5.9 M Ft
560 m²
0 m²
Szolnok, Déli városrész, Bányász utca 21-23
Eladó telek

Szolnok

14.9 M Ft
1.02 ha
0 m²
Jászladány, Rákóczi Ferenc utca
Eladó telek

Jászladány

1.5 M Ft
1920 m²
Szajol, Áfor út
Eladó telek

Szajol

190 M Ft
6.99 ha
Szolnok, Ökörszem utca
Eladó telek

Szolnok

13.5 M Ft
842 m²
Tószeg, Héja út
Eladó telek

Tószeg

2.4 M Ft
800 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

20 M Ft
254 m²
0 m²
Jászberény
Eladó telek

Jászberény

9.8 M Ft
555 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

12.9 M Ft
720 m²
0 m²
Szolnok, Alcsi sziget, Jávorfa utca
Eladó telek

Szolnok

24.5 M Ft
560 m²
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

149 M Ft
1.05 ha
Tiszafüred, Dózsa György utca
Eladó telek

Tiszafüred

15 M Ft
944 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Bányász utca
Eladó telek

Szolnok

14.9 M Ft
1.02 ha
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

4.99 M Ft
601 m²

Falusi CSOK ingatlanok