A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
***Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában!*** Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen a Nagyhegyi városrészben eladó egy 2329 nm-es belterületi telek. Az utcában van vezetékes víz és csatorna is. A villany telken belül van. Kerítéssel teljesen körbe van kerítve. A telken áll egy 29 nm-es téglaépület. A ház mellett egy kis szintén tégla építésű tároló kapott helyet. Nagyon sok termő gyümölcsfa, úgy mint alma, körte, szilva található a telken. Az OTP Ingatlanpont a banki háttérrel eladóink, és vevőink igényeit teljes körűen ki tudja szolgálni, az eladástól a vevői finanszírozásig. Hiteligénylés esetén akár egyedi kamatkedvezménnyel, jogosultság esetén az állami támogatásokhoz kapcsolódó felvilágosítással, teljes körű pénzügyi tanácsadással és ügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A pénzügyi tanácsadás és ügyintézői szolgáltatásunk díjmentes. Irodáink Szentes, Petőfi utca 12. a buszmegálló felől, és Csongrád, Fő utca 54. szám alatt várja a személyes érdeklődőket. ***VÁLASSZUK KI EGYÜTT AZ ÖNNEK LEGMEGFELELŐBB AJÁNLATOT! BANKI SORBAN ÁLLÁS NÉLKÜL! ***
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 16. Utoljára módosítva: 2025. 09. 16.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szentes