Avico Greentop

Eladó telek
Székesfehérvár

+ 2 kép 1/5
149 500 000 Ft149.5 M Ft 54 582 Ft/m2
2739 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2739 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Zóka Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Maroshegy várja Önt! - Székesfehérváron építési telek egyben vagy külön-külön 5 telekrészként is eladó!

Székesfehérvár egyik legfelkapottabb környékén Maroshegyen a Harmatosvölgy melletti utcában kínálunk eladásra egy rendkívüli telek lehetőséget, amely ideális választás lehet akár saját otthonának megvalósításához, akár befektetési célokra.

Paraméterek:
- telek méret: 2739 négyzetméter
- 5 részre osztható: 1.telekrész: 488 nm, 2.telekrész: 434 nm, 3. telekrész: 434 nm, 4. telekrész: 434 nm, 5. telekrlsz: 578 nm Az utcáról közös használatú 4,5 méter széles úton lehet megközelíteni a telekrészeket
- közmű: víz, csatorna, villany befezetése folyamatban van
- besorolása: Lke-8.4
- beépíthetőség: 30%
- építési mód: oldalhatáros
- legnagyobb építménymagasság: 4.5 méter
- utcafronti szélesség 20 m
- aszfaltos útról megközelíthető

A telek elhelyezkedése tökéletes, hiszen a Maroshegy csendes, nyugodt utcáival és barátságos szomszédságával ideális környezetet biztosít a z Ön számára.
A legdinamikusabban fejlődő városrész, elkészült az új óvoda, új bölcsöde és baba uszoda.
A buszmegállók csupán néhány percnyi sétára találhatóak, így a város többi része könnyen és gyorsan megközelíthető.
Az ingatlan befektetési szempontból is kedvező lehetőségeket kínál, hiszen a telek elhelyezkedése és a környék fejlődése biztosítja, hogy értéke a jövőben tovább növekedjen.

Az ingatlan közvetlen közelében találhatóak a város legfontosabb közlekedési csomópontjai, így könnyedén elérheti az autóval közlekedők számára is fontos főbb útvonalakat, Déli elkerülő, 7-es főút, M7 autópálya.

Amennyiben kérdései merülnének fel a telekkel vagy a környékkel kapcsolatban, ne habozzon keressen bizalommal!

Az Otthon Centrum az ország egyik bank semleges hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.
Kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

Telkek ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
55 e Ft
26 e Ft -113%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
149.5 M Ft m Ft
39.4 m Ft -279%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó telkek a környékről

Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2797 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

20 M Ft
1300 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

48.9 M Ft
1461 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2605 m²
0 m²
Újbarok
Eladó telek

Újbarok

22.999 M Ft
4000 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Székesfehérvár, Feketehegy, Hernád utca
Eladó telek

Székesfehérvár

14.9 M Ft
5173 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

5.9 M Ft
698 m²
Soponya
Eladó telek

Soponya

3.5 M Ft
3172 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

19.3 M Ft
1410 m²
0 m²
Polgárdi
Eladó telek

Polgárdi

10 M Ft
2000 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

53 M Ft
2318 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

48.9 M Ft
1461 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

10 M Ft
956 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

19.3 M Ft
1410 m²
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

7.5 M Ft
562 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

29.8 M Ft
5402 m²
0 m²
Pusztavám
Eladó telek

Pusztavám

6 M Ft
696 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

7.5 M Ft
562 m²
0 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

34 M Ft
567 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

150 M Ft
4400 m²
Ercsi
Eladó telek

Ercsi

20 M Ft
1.5 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok