Astora Olive Club House

Eladó telek
Szatymaz

+ 2 kép 1/5
13 200 000 Ft13.2 M Ft 14 395 Ft/m2
917 m²

Részletes adatok

Telekméret: 917 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 523
Ipacs Istvánné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Home&People azonosító: #23756

Ipacs Istvánné Vezető Referens 30/523-1884

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN AZ INGATLAN AZONOSÍTÓSZÁM MEGADÁSÁVAL!

 

ELADÓ Lakóövezeti telek, Szatymazon!

 

Főbb paraméterek:                                                            

Területe: 917 nm

Elhelyezkedése: Szegedhez legközelebbi részén, melyhez végig aszfaltos út vezet

Beépíthetőség: 10 %

Közművek: víz, villany van, gáz a kapunál és fúrt kút is van

A vételár részét képezi egy lakókocsi 

Bekerített, nagykapu  és kiskapu

 

Irányár: 13 200 000 Ft

 

H&P azonosító: #23756

Hívjon bizalommal! Ipacsné Erika

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

www.homeandpeople.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Szatymazon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szatymaz m² ár
14 e Ft
3 e Ft -440%
Ennek az ára
Szatymaz átlagár
13.2 M Ft m Ft
10.4 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szatymaz

Eladó ingatlanok a környékről

Makó
Eladó telek

Makó

3.99 M Ft
2749 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

26.9 M Ft
1300 m²
Szatymaz
Eladó telek

Szatymaz

6.75 M Ft
5900 m²
0 m²
Szentes
Eladó nyaraló

Szentes

25.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

59.8 M Ft
3881 m²
Tömörkény
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Tömörkény

8.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó ikerház