Aerogate Homes

Eladó telek
Szada, Fenyő utca

+ 9 kép 1/12
108 100 000 Ft108.1 M Ft 65 042 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1662 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814787
Kálmánné Fekete Eliza Ticiána
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

***IKERHÁZRA ENGEDÉLYEZETT TELEK ELADÓ AZONNAL INDÍTHATÓ ÉPÍTKEZÉS!***

Meglévő, jogerős engedéllyel rendelkező telek, amelyre egy 2×114 m² alapterületű ikerház építhető így Ön időt, energiát és komoly tervezési költségeket takarít meg.

Ez nem csak egy telek, hanem egy kész lehetőség: már most elkezdheti megvalósítani álmai otthonát vagy akár egy kiváló befektetést.

Szadán, Budapesttől 20 percre lélegzetelállító természetközeli csendes, aszfaltozott kis utcában, újépítésű környéken telek eladó, akár 350 m2-es családi ház is építhető!

Bár karnyújtásnyira van a főváros, mégis csendes, nyugodt, zajtól kímélt helyen található, 5 percre a mesés Veresi-tavaktól. A környéken csak újépítésű családi házak találhatók, rendezett környezetben. A telek újonnan parcellázott, közművesített. A telekre akár 350 m2-es családi ház is építhető.

Az utolsó eladó telkek a környéken, ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

10 db telek eladó újonnan parcellázva, a telkek méretei:

1500 m2

1501 m2

1550 m2

1563 m2

1563 m2

1662 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik

1720 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik

1805 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik

1874 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik

2003 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik

A telkek főbb adatai:

- 20 % beépíthetőség - akár 300-350 m2-es családi ház is építhető

- közművesített

- aszfaltozott út

Környék adottságai: Tapasztalja meg a nyugodt környezetet és Veresegyház, Gödöllő, Budapest közelségének köszönhetően elérhető számtalan szolgáltatást, amelyek tökéletesen kielégítik minden család igényeit.

5 percre: Fenyveserdő kirándulóhelyek, tanösvény, általános iskola, óvoda, bölcsőde, játszótér, vasútállomás (ahonnan a Nyugati pályaudvarra lehet eljutni), Veresi tavak, Jamboree játszóház

10 percre: Lidl, Coop, Veresegyházi Medveotthon, általános iskolák: Református, Jövő Iskolája, középiskola: Katolikus, egyéb szolgáltatások: Misszió Egészségügyi Központ, boltok: Gödöllő Stop Shop, Tesco, minőségi éttermek, cukrászdák, sportolási lehetőségek

15 percre: országos hírű botanikus kert Vácrátóton, Gödöllő Királyi Kastély

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, ahol a nyugodt, zöld környezet és a város közelsége tökéletes harmóniában találkozik!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
65 e Ft
46 e Ft -42%
Ennek az ára
Szada átlagár
108.1 M Ft m Ft
75 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada, Fenyő utca

Eladó telkek a környékről

Szada
Eladó telek

Szada

99.72 M Ft
1662 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

17 M Ft
4.72 ha
Szada
Eladó telek

Szada

52 M Ft
1583 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

98 M Ft
998 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

185 M Ft
4665 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

3 M Ft
1408 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

69.75 M Ft
1550 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

112.44 M Ft
1874 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

35 M Ft
1321 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

70.335 M Ft
1563 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

50 M Ft
6509 m²
Szada
Eladó telek

Szada

99.9 M Ft
6000 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szada
Eladó telek

Szada

103.14 M Ft
1719 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

39.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Dunapataj, Árpád utca
Eladó családi ház

Dunapataj

43.7 M Ft
3 szoba