River Life

Eladó telek
Somlószőlős

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
10 000 000 Ft10 M Ft 3 882 Ft/m2
2576 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2576 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 467
    Tóth Veronika
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

    Kedves Érdeklődő!

    Egy igazi kincset találtunk a Veszprém vármegyei Somlószőlősön! Eladásra kínálunk egy gyönyörű mezőgazdasági ingatlant, amely egy csendes, nyugodt környezetben található, ahol a természet és a friss levegő mindenhol jelen van. Az ingatlan egy 2576 nm-es telek, amely panorámás kilátást nyújt a környékre. A környék csendes és biztonságos, ideális azoknak, akik szeretnének elvonulni a város zajától és élvezni a természet közelségét. Az autóval való közlekedés kényelmes és egyszerű, mivel az ingatlan könnyen megközelíthető a közeli utakról. Ha az új tulajdonos szeretne pihenni és lazítani, a környék számos lehetőséget kínál erre. Az ingatlan közelében van egy forrás ami nagyon egészséges és finom. AZ ingatlanon az áram be van vezetve. A pincében található berendezés a vételár részét képezik. A telken lévő kordonos szőlő rendszeresen művelt és kb évi 500 l borhozama van.
    Ha bármilyen kérdése merül fel az ingatlannal kapcsolatban, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. Ügyfeleink bizalommal fordulhatnak hozzánk, és mi mindenben segítünk az ingatlan megvásárlásában.

    Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Somlószőlős

    Eladó ingatlanok a környékről

    Szigliget
    Eladó telek

    Szigliget

    59 M Ft
    1555 m²
    Balatonfüred
    Eladó téglalakás

    Balatonfüred

    213.463 M Ft
    3 szoba
    91 m²
    Balatonkenese
    Eladó telek

    Balatonkenese

    49.5 M Ft
    1159 m²
    0 m²
    Csopak
    Eladó családi ház

    Csopak

    115 M Ft
    2 szoba
    66 m²
    Somlószőlős
    Eladó telek

    Somlószőlős

    12 M Ft
    2200 m²
    Badacsonytomaj, Káptalantóti
    Eladó telek

    Badacsonytomaj

    19 M Ft
    4512 m²
    Pápa