Avico Greentop

Eladó telek
Solymár

+ 3 kép 1/6
149 900 000 Ft149.9 M Ft 76 053 Ft/m2
1971 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1971 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 581
Turzó Attila Krisztián
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

PANORÁMÁS, MADÁRCSICSERGŐS ÉPÍTÉSI TELEK SOLYMÁRON - EGY CSEPP LUXUS A TERMÉSZET ÖLÉBEN

A piacon jelenleg elérhető legkülönlegesebb nagyméretű telek - ilyen adottságú, panorámás, sík telek nincs még egy Solymáron!

A Budai-hegyek lélegzetelállító panorámájával, körbenapozott fekvésével és ideális formájával ez a 1917 m2-es sík építési telek valóban ritkaság.
Egy hely, ahol a természet békéje és a városi kényelem tökéletes harmóniában találkozik - ahol minden reggel madárcsicsergésre és a hegyek látványára ébredhet.

A 23 méter széles, oldalhatáros beépítésű telek 25%-os beépíthetősége lehetőséget kínál egy igazi álomotthon vagy elegáns villa megvalósítására.
A víz, gáz, csatorna és áram az utcában elérhető, így az építkezés akár azonnal elkezdhető.

A környezet nyugalmat áraszt ? tiszta levegő, zöld hegyoldalak, csendes utca, és a Pilis varázslatos természeti szépségei.

Solymár - a budai agglomeráció gyöngyszeme

A II. kerület közvetlen szomszédságában fekvő Solymár pár perc autóútra van Budapesttől, mégis egy másik világ: a béke, a friss levegő és a természet birodalma.
A vasútállomásról mindössze 19 perc alatt a Nyugati pályaudvaron lehetünk, a kék buszjáratok pedig közvetlenül a fővárosba visznek.

Kiváló környezet és infrastruktúra:

Jegenye-völgy és Pilisi Parkerdő a közelben

Francia iskola (Lycée Français de Budapest) és Waldorf Iskola könnyen elérhető

Gyarmati Dezső Uszoda, Máriaremetei közösségi liget, Hidegkút és Hűvösvölgy pár perc távolságra

Ez a telek nem csupán egy földdarab - ez egy életérzés.

Egy hely, ahol a természet közelsége, a luxus és a harmónia találkozik.
Ahol a hegyek látványa, a friss levegő és a madarak éneke minden nap emlékeztet arra, mi az, ami igazán fontos.

Álmodja meg itt új életét - Solymáron, a Pilis szívében!

Örömmel mutatom meg Önnek személyesen is - várom hívását szeretettel!

Köszönöm megtisztelő figyelmét.
Ha jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, kérem forduljon hozzám bizalommal.
Az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is várom hívását.

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem keressen a hét bármely napján reggel 8 és este 9 között.
Ingatlanokkal kapcsolatban, hitelügyintézéssel, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadással örömmel állunk rendelkezésére.

WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Solymáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Solymár m² ár
76 e Ft
143 e Ft 47%
Ennek az ára
Solymár átlagár
149.9 M Ft m Ft
92.9 m Ft -61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Solymár

Eladó telkek a környékről

Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Solymár
Eladó telek

Solymár

69.9 M Ft
796 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Solymár, Nincs utca
Eladó telek

Solymár

2.9 M Ft
1390 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Solymár
Eladó telek

Solymár

79.9 M Ft
2416 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Solymár, Solymár - külterület
Eladó telek

Solymár

78 M Ft
4400 m²
0 m²
Solymár
Eladó telek

Solymár

53.9 M Ft
920 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Solymár
Eladó telek

Solymár

5 M Ft
1328 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Solymár
Eladó telek

Solymár

59.9 M Ft
796 m²
0 m²
Solymár
Eladó telek

Solymár

68 M Ft
736 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek