Eladó telek
Sóly
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Panorámás, teljesen közművesített telek eladó Sólyban – kiváló lehetőség!
Veszprém vármegyében, Sóly csendes lakóövezetében eladó egy összesen 2064 m²-es, két helyrajzi számon nyilvántartott telek – akár külön is megvásárolható.
Az egyik telek 600 m²-es utcafronti, a másik 1464 m²-es, enyhén dombos, gyönyörű panorámával a falura és a környező dombokra.
Beépíthetőség: 30% (LF4 övezet)
Max. épületmagasság: 5 m
Ideális választás családi ház vagy nyaraló építésére, illetve befektetésnek is. Nyugodt, barátságos környezet, jó megközelíthetőség autóval és tömegközlekedéssel, Veszprém gyorsan elérhető.
Ha egy értékálló, panorámás telket keres csendes környezetben, ez remek lehetőség!
Érdeklődés esetén keressen bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 16.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Sóly