Astora Olive Club House

Eladó telek
Siófok

1/1
51 900 000 Ft51.9 M Ft 65 530 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 792 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456018
Gottfried Marianna
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Siófokon Kertvárosi lakónegyedben eladó egy 792 nm -es építési telek

A telek egy belváros közeli, hangulatos utcában helyezkedik el. Övezeti besorolása: Lke-2-o.

A telek 20m-es utcafronttal rendelkezik. Beépíthetősége 30%, megengedett építmény magasság: 5m

Akár társasház építésére is ideális.

A Balaton part 10 perces sétával elérhető.
Bővebb információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
66 e Ft
73 e Ft 11%
Ennek az ára
Siófok átlagár
51.9 M Ft m Ft
70.1 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó telkek a környékről

Siófok
Eladó telek

Siófok

94.9 M Ft
814 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

70 M Ft
810 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

26.9 M Ft
5653 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

130 M Ft
1678 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

300 M Ft
750 m²
0 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

36.9 M Ft
600 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59.9 M Ft
2862 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

48 M Ft
2845 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

100.6 M Ft
4573 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23 M Ft
615 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

110 M Ft
4378 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

143.46 M Ft
6521 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

56.9 M Ft
1044 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Gyékényes, Horgásztanya
Eladó telek

Gyékényes

14.3 M Ft
400 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Vép
Eladó családi ház

Vép

75.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Csurgó
Eladó téglalakás

Csurgó

12.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Mikebuda
Eladó családi ház

Mikebuda