Oasis Residence

Eladó telek
Siófok, Diófás út

+ 7 kép 1/10
39 900 000 Ft39.9 M Ft 30 692 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1300 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Feketéné Szander Gabriella
Duna House - Ferenc tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó belterületi építési telek Siófok Töreki, 1300 m², Tihanyi-kilátással

Eladásra kínálunk egy kivételes elhelyezkedésű, 1300 nm-es belterületi építési telket Siófok Töreki városrészében gyönyörű kilátással a Tihanyi-félszigetre és a környező természetre. Víz és csatorna bekötéssel rendelkezik.  A telek ideális családi ház vagy nyaraló építésére, csendes, nyugodt, panorámás környezetben.

Kiváló lehetőség annak, aki természetközeli életre vágyik a Balaton közelében. Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségeken.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
31 e Ft
73 e Ft 58%
Ennek az ára
Siófok átlagár
39.9 M Ft m Ft
70.1 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, Diófás út

Eladó telkek a környékről

Siófok
Eladó telek

Siófok

100.6 M Ft
4573 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

26.9 M Ft
5653 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

31.99 M Ft
659 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

300 M Ft
750 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

110 M Ft
4378 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

143.46 M Ft
6521 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

56.9 M Ft
1044 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

14.9 M Ft
1628 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

39.5 M Ft
805 m²
Siófok, Somlay Artúr utca
Eladó telek

Siófok

45 M Ft
1679 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

48 M Ft
2845 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

34 M Ft
933 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Gyugy
Eladó telek

Gyugy

36 M Ft
6920 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zagyvarékas, Erdő utca 16
Eladó családi ház

Zagyvarékas

0.1 M Ft
2 szoba
113 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

86 M Ft