Astora Márvány8

Eladó telek
Ráckeve, Rákóczi utca

13 000 000 Ft13 M Ft 11 765 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1105 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814328
Szigeti Krisztina
Duna House - Szigetszentmiklós

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kihagyhatatlan ajánlat!!!

Ráckevén - Budapesttől 50 km-re a hangulatos Duna parti kisvárosban kínálom Önnek ezt az 1105 nm-es építési telket, teljes tervdokumentációval.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
12 e Ft
18 e Ft 33%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
13 M Ft m Ft
23.5 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve, Rákóczi utca

Eladó telkek a környékről

Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

19.9 M Ft
1148 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

18 M Ft
8467 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

14 M Ft
547 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

42 M Ft
4390 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

29 M Ft
1080 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

18 M Ft
1658 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Ráckeve, Tutaj utca
Eladó telek

Ráckeve

7.9 M Ft
723 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

35 M Ft
800 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

17 M Ft
511 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

35.9 M Ft
3572 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

12.9 M Ft
424 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

7.5 M Ft
1396 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Csurgó