River Life

Eladó telek
Pilis

1/2
16 500 000 Ft16.5 M Ft 7 572 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 2179 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999328
Kiszel Éva
Duna House - Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pilisen eladó egy belterületi építési telek. Rendkívül jó helyen a Pilisi vonatállomás mögötti részen !!! 
Az 2179 nm-es telek övezeti besorolása : Lf-1.Beépítési módja: Oldalhatáron álló. Beépíthetősége: 30% . 1/1 tulajos per és tehermentes.
A közművek az utcában találhatók. Tulajdoni lapon kivett beépítetlen terület.

Vásárlását szakszerű tanácsadással segítjük.
Ügyvédi közreműködés megszervezése, hitel ügyintézés lebonyolítása!
Ha van eladó ingatlanja és szeretné magas minőségben, és a legjobb áron értékesíteni, AKKOR KERESSEN BIZALOMMAL!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Pilisen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pilis m² ár
8 e Ft
13 e Ft 43%
Ennek az ára
Pilis átlagár
16.5 M Ft m Ft
43.7 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pilis

Eladó telkek a környékről

Pilis
Eladó telek

Pilis

358.18 M Ft
3.58 ha
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Pilis
Eladó telek

Pilis

30 M Ft
2650 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

1028.59 M Ft
10.29 ha
Pilis
Eladó telek

Pilis

12 M Ft
501 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4489.5 M Ft
43.69 ha
0 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

8.2 M Ft
4324 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

19.2 M Ft
1848 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

16 M Ft
844 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

29.9 M Ft
1723 m²
0 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

29.9 M Ft
1723 m²
0 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

9.99 M Ft
1668 m²
Pilis
Eladó telek

Pilis

541.32 M Ft
5.41 ha
Pilis
Eladó telek

Pilis

7.4 M Ft
1201 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Cece
Eladó családi ház

Cece

69.8 M Ft
4 szoba
215 m²
Érsekcsanád
Eladó családi ház

Érsekcsanád

69.9 M Ft