Avico Greentop

Eladó telek
Pécs, Meszesi lakótelep, Papkert utca

29 500 000 Ft29.5 M Ft 57 730 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 511 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999198
Szecsődi Anikó
Duna House - Pécs, Király ház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Árcsökkenés!!!!Eladó Papkert utolsó építési telke . A telek 511 nm-es,összközműves, örök panorámás, beépíthető 37%-a így akár 5 lakásos társasház is építhető rá.  Ha csendes, zöldövezeti részen szeretne  lakni közel a városhoz akkor  hívjon fel mert ez az Ön telke!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
58 e Ft
16 e Ft -262%
Ennek az ára
Pécs átlagár
29.5 M Ft m Ft
23 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Meszesi lakótelep, Papkert utca

Eladó telkek a környékről

Pécs, Szentkút, Mecsekszentkúti út
Eladó telek

Pécs

5.66 M Ft
1122 m²
Pécs, Szkókó, Meredek köz
Eladó telek

Pécs

72 M Ft
3725 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

7.9 M Ft
885 m²
Pécs, Budai külváros, Felsőbalokány utca
Eladó telek

Pécs

17.9 M Ft
514 m²
0 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó telek

Geresdlak

3.5 M Ft
4030 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

10.99 M Ft
885 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Szabolcs-hegyi út
Eladó telek

Pécs

1.49 M Ft
1298 m²
Pécs, Pécsbánya, Május 1. utca
Eladó telek

Pécs

3.9 M Ft
1515 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

22 M Ft
1307 m²
Kozármisleny, Úttelep utca
Eladó telek

Kozármisleny

21 M Ft
2162 m²
Pécs, Ürög, Dongó dűlő
Eladó telek

Pécs

9.9 M Ft
765 m²
Aranyosgadány
Eladó telek

Aranyosgadány

5 M Ft
2486 m²
Pécs, Budai külváros, Felsőbalokány utca
Eladó telek

Pécs

17.9 M Ft
514 m²
0 m²
Dunaszekcső
Eladó telek

Dunaszekcső

3.2 M Ft
636 m²
Pécs, Postavölgy, Hosszú-földi utca
Eladó telek

Pécs

4.5 M Ft
1000 m²
Pécs, Deindol, Nagydeindol-hegyhát dűlő
Eladó telek

Pécs

9.5 M Ft
1179 m²
Pécs, Ürög, Dongó dűlő
Eladó telek

Pécs

9.9 M Ft
765 m²
Basal
Eladó telek

Basal

9 M Ft
1.06 ha
Harkány, Ady Endre utca
Eladó telek

Harkány

3.5 M Ft
818 m²
Pécs, Pécsbánya, Május 1. utca
Eladó telek

Pécs

3.9 M Ft
1515 m²