Oasis Residence

Eladó telek
Paks

+ 1 kép 1/4
82 500 000 Ft82.5 M Ft 21 994 Ft/m2
3751 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3751 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szélesné Varga Ilona
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pakson Ipari Park mellett gksz övezetben telek eladó
Pakson Gksz1.4-es övezetben eladó 3 egymás mellett lévő telek 3750nm ,övezeti besorolás szerint 40% beépíthetőséggel 6m épületmagassággal 20% zöldterülettel
Az ingatlanok az Ipari Park közelében vannak.. A 3 helyrajzi számon szereplő telkek egyben eladók.

Teljes körű pénzügyi megoldások ügyintézése díjmentesen.
Minden élethelyzetre végzünk pénzügyi elemzést - ha vásárolni szeretne, segítünk, hogy ezt a legjobb feltételek mellett tegye; ha eladni szeretné ingatlanát, nézzük meg, hátha érdemes meglévő hitelét átváltani.
Keressen bizalommal, szakértők vagyunk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
22 e Ft
12 e Ft -77%
Ennek az ára
Paks átlagár
82.5 M Ft m Ft
62.2 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks

Eladó telkek a környékről

Nagykónyi
Eladó telek

Nagykónyi

10 M Ft
5392 m²
Paks
Eladó telek

Paks

146.5 M Ft
8634 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

82 M Ft
7044 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

221.7 M Ft
1.37 ha
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

24.5 M Ft
903 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

150 M Ft
2 ha
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

30 M Ft
6006 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

135 M Ft
8634 m²
Paks
Eladó telek

Paks

50 M Ft
30.5 ha
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

48.49 M Ft
2 ha
0 m²
Dombóvár
Eladó telek

Dombóvár

30 M Ft
1483 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

75 M Ft
4876 m²
0 m²
Szekszárd, Palánki út
Eladó telek

Szekszárd

30 M Ft
1782 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

21.9 M Ft
2080 m²
0 m²
Tamási
Eladó telek

Tamási

116 M Ft
7873 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

115 M Ft
5496 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

12 M Ft
1450 m²
0 m²
Nagykónyi
Eladó telek

Nagykónyi

10 M Ft
1919 m²
Tamási
Eladó telek

Tamási

41 M Ft
633 m²
Bonyhád
Eladó telek

Bonyhád

28 M Ft
2952 m²
Paks
Eladó telek

Paks

30 M Ft
6006 m²
0 m²
Dunaföldvár
Eladó telek

Dunaföldvár

4.4 M Ft
4034 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

150 M Ft
4224 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

12 M Ft
1450 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nagyszénás
Eladó családi ház

Nagyszénás

14 M Ft
3 szoba
81 m²
Németkér
Eladó családi ház

Németkér

149.9 M Ft
2 szoba
540 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

54.85 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonudvari
Eladó családi ház

Balatonudvari

230 M Ft
9 szoba
260 m²
Zalaszentiván