Astora Art House

Eladó telek
Nagykovácsi, Nagykovácsi - kertváros

69 900 000 Ft69.9 M Ft 59 237 Ft/m2
1180 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1180 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy 1180 nm alapterületű telket - mely ikerház építésére is alkalmas!

Beépíthető: 30%
Beépítési mód: oldalhatárra.
Közművek: telken belül vannak!

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Nagykovácsiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykovácsi m² ár
59 e Ft
50 e Ft -19%
Ennek az ára
Nagykovácsi átlagár
69.9 M Ft m Ft
94.6 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykovácsi, Nagykovácsi - kertváros

Eladó telkek a környékről

Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

75 M Ft
4068 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

119 M Ft
1756 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

7.5 M Ft
2704 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

34.5 M Ft
8131 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

105 M Ft
1364 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4474.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Nagykovácsi, Nagykovácsi út
Eladó telek

Nagykovácsi

19.875 M Ft
1674 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

67.9 M Ft
1184 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

479 M Ft
2.14 ha
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Nagykovácsi, Nagykovácsi - kertváros
Eladó telek

Nagykovácsi

99 M Ft
1355 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

85 M Ft
960 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Nagykovácsi
Eladó telek

Nagykovácsi

65.9 M Ft
1352 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek