Astora Olive Club House

Eladó telek
Mór

+ 7 kép 1/10
13 500 000 Ft13.5 M Ft 4 036 Ft/m2
3345 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3345 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945031
Fekete Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kecskehegyen a Wekerle Sándor Szabadidő Központ felett, 3345 nm-es - 555 nm és 2790 nm -, 2 hrsz-n elhelyezkedő zártkerti telek eladó. A telkek két irányból megközelíthetőek, az utcafront 21 méter. Tájolása K-Ny. A területen kis házikó és tároló található. A terület művelt, gondozott, szőlő és gyümölcsös van. A vízellátás ásott kútról szivattyúval biztosított. Villany van. Mindkét telken vízkiállás van.Az ingatlan Mór központjához közel helyezkedik el. Környéken buszpályaudvar, rendelőintézet, gyógyszertár, bolt található.Két telek csak egyben eladó. Övezeti besorolás: MK-Ké. Ideiglenes tartózkodásra is alkalmas. Gazdasági épület építhető./présház/Kifüggesztés köteles.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mór

Eladó ingatlanok a környékről

Mór
Eladó telek

Mór

6.9 M Ft
746 m²
0 m²
Mór
Eladó telek

Mór

13.5 M Ft
3345 m²
Sárkeresztes
Eladó telek

Sárkeresztes

6.8 M Ft
800 m²
Vál
Eladó családi ház

Vál

59.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Sárszentmihály
Eladó telek

Sárszentmihály

42.5 M Ft
2016 m²
0 m²
Ráckeresztúr
Eladó telek

Ráckeresztúr

15 M Ft
563 m²
0 m²
Óbarok
Eladó telek

Óbarok

89.9 M Ft
1.5 ha
0 m²
Bicske
Eladó telek

Bicske

900 M Ft
9 ha
Mór
Eladó telek

Mór

13.5 M Ft
3345 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

7.5 M Ft
562 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
3 szoba
110 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2797 m²
0 m²
Martonvásár
Eladó családi ház

Martonvásár

440 M Ft
5 szoba
270 m²
Gárdony
Eladó ipari ingatlan

Gárdony

145 M Ft
130 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó telek

Fehérvárcsurgó

3564 M Ft
89.02 ha
0 m²
Mór
Eladó telek

Mór

4.3 M Ft
4667 m²
0 m²
Sárkeresztes
Eladó telek

Sárkeresztes

6.8 M Ft
800 m²
Mór, Gy
Eladó telek

Mór

34.9 M Ft
691 m²
0 m²
Mór
Eladó telek

Mór

13.5 M Ft
3345 m²
0 m²
Sárkeresztes
Eladó telek

Sárkeresztes

6.8 M Ft
800 m²
Mór
Eladó telek

Mór

13.5 M Ft
3345 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

20 M Ft
1300 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

48.9 M Ft
2 szoba
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba
120 m²
Jászkarajenő
Eladó családi ház

Jászkarajenő

17 M Ft
3 szoba
81 m²
Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

57 M Ft