Astora Art House

Eladó telek
Kulcs

+ 9 kép 1/12
35 000 000 Ft35 M Ft 39 326 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 890 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Varga Éva Eszter
Duna House - Blaha

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Dunaparti panorámás telek a vízpart szerelmeseinek!

Dunai panorámával kínálok megvételre Kulcson egy teraszos kialakítású telket, 890 nm-en.
A telek három teraszból áll, szintenként térképen szereplő felépítményekkel, vagy azok megmaradt alapjukkal.
A telken villany van, többi közmű a telek előtt, utcában elérhető.
A telek aszfaltos úton megközelíthető fentről. Alulról, a Duna part felől pedig könnyen járható földútról.

Betonozott kikötő a telek lábánál rendelkezésre áll.

Ajánlom mindenkinek, aki vízpart közelében szeretne élni, kikapcsolódni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Kulcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kulcs m² ár
39 e Ft
16 e Ft -141%
Ennek az ára
Kulcs átlagár
35 M Ft m Ft
19.7 m Ft -78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kulcs

Eladó telkek a környékről

Kulcs
Eladó telek

Kulcs

25.5 M Ft
2322 m²
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

5 M Ft
2 szoba
815 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

8 M Ft
1004 m²
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

11 M Ft
714 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

29.9 M Ft
2429 m²
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

11 M Ft
714 m²
0 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Mór
Eladó telek

Mór

4.3 M Ft
4667 m²
0 m²
Alap
Eladó telek

Alap

1.9 M Ft
1474 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

7.95 M Ft
899 m²
0 m²
Soponya
Eladó telek

Soponya

3.5 M Ft
3172 m²
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

19.9 M Ft
2006 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

3 M Ft
1132 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2797 m²
0 m²
Kulcs, Temető u 29
Eladó telek

Kulcs

17 M Ft
37 m²
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

8 M Ft
1004 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

21 M Ft
1800 m²
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

19.99 M Ft
3914 m²
0 m²
Kulcs
Eladó telek

Kulcs

15.9 M Ft
1187 m²
Bicske
Eladó telek

Bicske

900 M Ft
9 ha
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

20 M Ft
1300 m²
0 m²
Pusztavám
Eladó telek

Pusztavám

6 M Ft
696 m²
0 m²
Pusztavám
Eladó telek

Pusztavám

16 M Ft
4918 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Jakabszállás
Eladó családi ház

Jakabszállás

105 M Ft
6 szoba
180 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35.92 M Ft
1 szoba
31 m²
Márianosztra
Eladó családi ház

Márianosztra

38 M Ft
4 szoba
75 m²
Halimba