Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Több lakás építésére alkalmas ÉPÍTÉSI TELEK eladó a központ jó megközelítési lehetőségével. A talaj temékeny jó föld. Minden közmű bent van a telken. Ide már csak tervezni és építeni kell. Termő gyümölcsfákkal és dísznövényekkel tel van ültetve, gondozott terület. A telek körbe kerített. A szomszédság rendezett. Hívjon a részletekért, legyen öné ez a kedvező telek.
Várom megtisztelő hívását akár hétvégén is. Irodánk teljes körű ügyintézéssel várja a tisztelt érdeklődőket.
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2025. 09. 15.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kiskunlacháza