Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Referenciaszám: #NH1798
Infó:
Kiskunhalas rendőrség szomszédjában építési telek eladó!
Kiskunhalas Vass Lajos utcában található 1500 m2 nyeles építési telek mely össz.közművel van ellátva.
Ár: 19.000.000 Ft
Jellemzők:
- Telekterület: 1500 m2 (igény szerint lehet kevesebb is)
- Közművek: víz, villany, gáz, csatorna
- Beépíthetősége: 30%
- Építmény magassága: 6 m
Hívjon bizalommal, tekintse meg! Ügyfeleink részére irodánk komplex szolgáltatással /prezentációk, CSOK-, hitel-, lakástakarék-pénztári, biztosítási, jogi, kivitelezési, NAPELEM - REZSINULLÁZÁS tanácsadás és ügyintézés/ igény szerint rendelkezésére áll!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 12. Utoljára módosítva: 2025. 04. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kiskunhalas