Astora Olive Club House

Eladó telek
Keszthely

+ 2 kép 1/5
640 000 000 Ft640 M Ft 10 683 Ft/m2
5.99 ha

Részletes adatok

Telekméret: 59906 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 347
Multi House Ingatlaniroda
Multi House Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A Balaton nyugati szegletében fekszik, a tóparti térség második és Zala vármegye harmadik legnagyobb települése és a régió egyik legfontosabb kulturális, oktatási, illetve gazdasági központja. Élénk turizmussal fontos gazdasággal, jelentős történelemmel és kultúrával rendelkezik; kedvező fekvése, könnyű közúti megközelíthetősége miatt kedvelt üdülőhely.
Az építési telek Keszthely Kertvárosában helyezkedik el enyhe dél nyugati lejtővel, gyönyörű, panorámás kilátással Hévízre, amely innen a telektől 1 km-re helyezkedik el. Ebből kifolyólag a klímája is gyógyító hatással bír.
Az 59.906 nm-es telek 11 helyrajzi számon található. Megoszlik. 6 db alsó telekre, egy elválasztó telekre, amelyen a víz és a szennyvíz megy keresztül. Az elektromos rendszer és a gázkiállás a telkek jobb csücskében találhatóak. A felső telek 4 db. Külön is eladók az alsók és a felső telkek, de akkor más az ára. Kertvárosias jellegű lakóparkot terveztek a felső 4 telekre, az alsó telekre szálloda, vendégfogadó, panzió, idősek otthona és a kiszolgáló személyzet részére 7 db lakhatási lehetőség is adott. A látványterveket a Zalaegerszegi Tervezőiroda végezte. Ugyanez az iroda tervezte a 240 lakásos lakópark építési tervét. Az új kiviteli terveket 6-7 hónap alatt lehetne a mai állapotoknak megfelelően adoptálni.
A szomszédságban Hévíz, amely Európában egyedülálló természetes tőzegmedrű, melegvizű tava, amely gyógyvíz rengeteg betegség tünetmentességét segíti elő hosszabb távon.

Nos, van mit átgondolni, hogy hogy kezdjen bele? Először is tekintsük meg együtt a helyszínt!!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Keszthelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Keszthely m² ár
11 e Ft
57 e Ft 81%
Ennek az ára
Keszthely átlagár
640 M Ft m Ft
96.6 m Ft -562%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Keszthely

Eladó telkek a környékről

Vonyarcvashegy
Eladó telek

Vonyarcvashegy

80.52 M Ft
2865 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Zalabér
Eladó telek

Zalabér

33.5 M Ft
1.5 ha
Keszthely, 1690/4 és 1690/9 hrsz
Eladó telek

Keszthely

63 M Ft
1.29 ha
0 m²
Keszthely, Gyöngyvirág köz
Eladó telek

Keszthely

41.9 M Ft
1767 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

32 M Ft
1170 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

46.99 M Ft
1767 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

49.5 M Ft
9339 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

36.99 M Ft
1002 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

35.9 M Ft
1200 m²
Keszthely, Rákóczi út
Eladó telek

Keszthely

99 M Ft
1391 m²
Nagykanizsa, Március 15. tér
Eladó telek

Nagykanizsa

4.2 M Ft
1019 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

24.99 M Ft
772 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

11 M Ft
3711 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

80 M Ft
7446 m²
0 m²
Keszthely, Vadaskerti út
Eladó telek

Keszthely

2.5 M Ft
1215 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

52.9 M Ft
1463 m²
Keszthely, Gyöngyvirág köz
Eladó telek

Keszthely

31.9 M Ft
1002 m²
Felsőpáhok
Eladó telek

Felsőpáhok

35 M Ft
3951 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Kustánszeg
Eladó telek

Kustánszeg

17.9 M Ft
5208 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

32 M Ft
1170 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

7.5 M Ft
2612 m²