Seven Pearl

Eladó telek
Hosszúhetény

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

14 990 000 Ft14.99 M Ft 4 283 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 3500 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999168
Spiesz Patrik
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Hosszúhetényben egyedi lehetőség! Eladó egy ÖRÖK PANORÁMÁS, 3500 nm területű, lejtős, beltetületi építési telek. 
beépíthetőség:-30%.ban beépíthető-40%-os zöldlefedettséggel- 4,5 m-es éptmény magasságal
A telekre akár ikerház is elhelyezhető!
Az építési hely környezetében nincsenek lakóépületek!
Közművek a telek aljánál, az utcában találhatók!
I.ár: 14,99M Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Hosszúhetényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hosszúhetény m² ár
4 e Ft
5 e Ft 21%
Ennek az ára
Hosszúhetény átlagár
14.99 M Ft m Ft
14.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hosszúhetény

Eladó ingatlanok a környékről

Szentlőrinc
Eladó téglalakás

Szentlőrinc

25 M Ft
3 szoba
65 m²
Kozármisleny, Úttelep utca
Eladó telek

Kozármisleny

21 M Ft
2162 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

48.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

10.9 M Ft
7438 m²
Harkány
Eladó telek

Harkány

4 M Ft
875 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

55.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Hosszúhetény, Zártkert
Eladó telek

Hosszúhetény

3.5 M Ft
804 m²
Dunaszekcső
Eladó telek

Dunaszekcső

3.2 M Ft
636 m²
Pécs, Deindol, Nagydeindol-hegyhát dűlő
Eladó telek

Pécs

9.5 M Ft
1179 m²
Bóly, Bajcsy-Zsilinszky utca
Eladó telek

Bóly

2.99 M Ft
773 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

75 M Ft
3 szoba
82 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Hosszúhetény, Ormándi utca
Eladó telek

Hosszúhetény

27.9 M Ft
4939 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó telek

Mohács

65.14 M Ft
6514 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Pécs
Eladó ikerház