Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Home&People azonosító: #22260
Brilla László: 06/70-263-8286
AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST A SMS-BEN A06706281033-es TELEFONSZÁMON AZ INGATANAZONOSÍTÓ MEGJELÖLÉSÉVEL!
Eladó Építési telek Hódmezővásárhelyen!
Eladásra kínálom a következő paraméterekkel rendelkező telket:
- Lokáció: Hódmezővásárhely - Újkishomok
- 1.485. m2
- Melléképület: kb. 40m2 tégla építésű pihenő házacska
- Gyümölcs fák és szelíd gesztenye fák találhatók a telken
- Kérésre átadáskor a telket rendezett állapotban adják át: fűnyírást elvégzik
Irányár: 10.700.000.FT
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörü CSOK és hitel ügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat telefonon, vagy személyesen irodánkban a Bécsi krt. 18. szám alatt!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.
A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2025. 05. 28.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Hódmezővásárhely