Eladó telek
Helvécia 
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Kecskemét közelében Helvécián, a Szabó Sándor telep környékén, 2000nm-es művelés alol kivont zártkertet kinálunk eladásra.
Vezetékes viz és villany 300m-re van a telektől. 
Beépíthetőség 10 %
Kifüggesztés nem érinti.
Lakóházat nem lehet rá építeni, a rendelkezés szerint csak minimum 1 hektár területre.
Mezőgazdasági ,növény termesztéssel vagy állattartással kapcsolatos vagy épület építhető a területre.
pl:-javítóműhely
 -fafeldolgozó
 -présház
 -sport és szabadidős tevékenységgel kapcsolatos épület
 -hűtőház
 -falusi turizmussal összefűggő épületek stb
 
Szabadonálló épület 2.5m-4.5 m magasságig építhető.
Megtekintés ügyében hívjon bizalommal !
Kecskeméten és vonzáskörzetében keresünk eladó ingatlanokat! Hívjon bátran, minden kötelezettség nélkül!
Köszönöm a bizalmat !
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2025. 11. 04.
Telkek ára Helvécián
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Helvécia