Aerogate Homes

Eladó telek
Hajdúböszörmény

1/1
55 000 000 Ft55 M Ft 142 857 Ft/m2
385 m²

Részletes adatok

Telekméret: 385 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladásra kínálok Hajdúböszörmény szívében, frekventált helyen egy 385 nm-es, 40% beépíthetőséggel, összközműves építési telket. A telek lakóövezeti besorolású.
Ideális családi ház vagy kisebb beruházás megvalósításához.
Elhelyezkedését tekintve, kiváló infrastruktúrával rendelkezik, iskola, bolt, buszmegálló néhány percre található.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Hajdúböszörményen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúböszörmény m² ár
143 e Ft
23 e Ft -522%
Ennek az ára
Hajdúböszörmény átlagár
55 M Ft m Ft
14.9 m Ft -268%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúböszörmény

Eladó ingatlanok a környékről

Derecske
Eladó családi ház

Derecske

59.5 M Ft
2 + 1 szoba
87 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Nyíradony
Eladó telek

Nyíradony

9.99 M Ft
1.12 ha
Ebes
Eladó ikerház

Ebes

120 M Ft
3 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Nyíradony, Nincs utca
Eladó telek

Nyíradony

10 M Ft
2128 m²
Hosszúpályi
Eladó családi ház

Hosszúpályi

129 M Ft
4 + 1 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

55 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Hajdúhadház
Eladó telek

Hajdúhadház

21 M Ft
4806 m²
Szerep
Eladó családi ház

Szerep

15.5 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

53 M Ft
3 szoba
65 m²
Hajdúböszörmény
Eladó telek

Hajdúböszörmény

45 M Ft
732 m²
0 m²
Mikepércs
Eladó telek

Mikepércs

14.5 M Ft
302 m²
0 m²
Hajdúböszörmény
Eladó telek

Hajdúböszörmény

31.999 M Ft
940 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

10.6 M Ft
1 szoba
46 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Hajdúböszörmény
Eladó telek

Hajdúböszörmény

913.048 M Ft
49.89 ha
0 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

165 M Ft
9 szoba
354 m²
Hajdúböszörmény
Eladó telek

Hajdúböszörmény

67.405 M Ft
2 szoba
87 m²
Körösszakál
Eladó családi ház

Körösszakál

27 M Ft
3 + 3 szoba