Astora Art House

Eladó telek
Érd

+ 9 kép 1/12
50 800 000 Ft50.8 M Ft 34 487 Ft/m2
1473 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1473 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 225
Ternyák Anita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nagyméretű, körbekerített 1.473 m2-es építési telek eladó Érden, a Bécsi hegy városrészben!

A telek adottságai: 

- két külön bejárat kialakítható

- körbekerített

- 34 m-es utcafront

- ivóvíz és villany közművek bevezetve

- csatorna, gáz nincs

- DIGI, Magyar Telecom az utcában

- ikerház ráépíthető

- azonnal birtokba vehető

- kellemes, dél-nyugati fekvésű

Az építési szabályoknak megfelelően:

- besorolása (Lke-3/tk)

- 15%-os beépíthetőség

- kivett beépítetlen terület

- igény szerint ikerház is ráépíthető

- infrastruktúra tökéletes, buszmegálló, rendelő, bolt, iskola 10-15 perc távolságra találhatóak. 

Az ingatlan ára: 40.000.000 Ft + Áfa

Bővebb információért és egy személyes találkozó miatt bármikor kapcsolatba léphet velem.

Ternyák Anita

+36 20 225 6556

ternyak.anita@gacsohaz.hu

Szívügyünk az otthonod! 

Gacsó Ház Ingatlanközvetítő Kft.

INGATLAN HITEL BIZTOSÍTÁS

Irodánk:

2440 Százhalombatta, Erkel Ferenc körút 1. (üzletsor)

Az ingatlanoknak mérete és ára van. Az otthon igazi értéke viszont felbecsülhetetlen - ezért az értékbecsléstől a birtokbaadásig végigkísérünk az ingatlan adásvétel folyamatán, hogy anyagi, jogi és érzelmi biztonságban legyél.

 

 

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
34 e Ft
205 e Ft 83%
Ennek az ára
Érd átlagár
50.8 M Ft m Ft
64.3 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó telkek a környékről

Érd
Eladó telek

Érd

37.9 M Ft
1369 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

14.9 M Ft
1389 m²
Érd
Eladó telek

Érd

140 M Ft
4271 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

29.9 M Ft
934 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

39.9 M Ft
1473 m²
Érd, Névtelen utca
Eladó telek

Érd

27 M Ft
1410 m²
Érd
Eladó telek

Érd

110 M Ft
813 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

79 M Ft
704 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

50 M Ft
1145 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

54.9 M Ft
1000 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

129 M Ft
1021 m²
0 m²
Érd, Parkváros, Citromfa utca
Eladó telek

Érd

62.9 M Ft
Érd
Eladó telek

Érd

95 M Ft
4282 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Érd
Eladó telek

Érd

44.9 M Ft
1075 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

64.9 M Ft
800 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Páka
Eladó családi ház

Páka

29.99 M Ft
3 szoba
121 m²
Seregélyes
Eladó családi ház

Seregélyes

75 M Ft
6 szoba
160 m²
Hahót
Eladó családi ház

Hahót

48 M Ft
4 + 1 szoba
110 m²
Csabacsűd
Eladó családi ház