Oasis Residence

Eladó telek
Dunaharaszti

+ 2 kép 1/5
23 000 000 Ft23 M Ft 44 660 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 515 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Kisari Gergely (Kisari Ingatlan)
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó telek Dunaharasztin – Remek lehetőség építkezőknek vagy mobilotthont keresőknek!

Dunaharasztin, az M0 autóút mellett, mégis csendes környezetben eladó egy 515 nm-es, kivett beépítetlen terület besorolású,építési telek. A domborzat enyhén lejtős, ami remek lehetőséget ad egyedi építészeti megoldások vagy teraszos kert kialakítására.

Főbb jellemzők:
- Villany a telken belül, oszlopról elérhető
- 30%-os beépíthetőség
- Megközelítés földúton, a Les Torres utca felől
- Az M0 autóút közelsége kiváló közlekedést biztosít, a zajvédő falnak köszönhetően a forgalom zaja minimális

A telek ideális választás azok számára, akik saját otthonukat szeretnék felépíteni, de akár lakókonténer elhelyezésére is alkalmas, így költséghatékony megoldást nyújt.

Irányár: 23.000.000 Ft

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

SEGÍTÜNK ÁLMAI OTTHONÁHOZ JUTNI – INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS, CSOK PLUSZ, OTTHON START ÉS MUNKÁSHITEL ÜGYINTÉZÉS, ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY ÉS VILLAMOSBIZTONSÁGI FELÜLVIZSGÁLAT EGY HELYEN!!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

Telkek ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
45 e Ft
46 e Ft 3%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
23 M Ft m Ft
102.9 m Ft 78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó telkek a környékről

Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Dunaharaszti
Eladó telek

Dunaharaszti

30 M Ft
1589 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Dunaharaszti
Eladó telek

Dunaharaszti

47.5 M Ft
1.63 ha
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Dunaharaszti
Eladó telek

Dunaharaszti

11.99 M Ft
776 m²
0 m²
Dunaharaszti
Eladó telek

Dunaharaszti

249.9 M Ft
1 ha
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²