NapForrás 20 - Buda

Eladó telek
Dunaföldvár

1/1
18 500 000 Ft18.5 M Ft 2 008 Ft/m2
9215 m²

Részletes adatok

Telekméret: 9215 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 583
I.H.B. Quadrans Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Dunaföldváron főút mellett elhelyezkedő 9200nm-es telek eladó! 
 

Hirdetés feltöltve: 2019. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Telkek ára Dunaföldváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaföldvár m² ár
2 e Ft
23 e Ft 91%
Ennek az ára
Dunaföldvár átlagár
18.5 M Ft m Ft
34.2 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaföldvár

Eladó ingatlanok a környékről

Bátaszék
Eladó üzlethelyiség

Bátaszék

120 M Ft
4 szoba
298 m²
Tamási
Eladó telek

Tamási

116 M Ft
7873 m²
0 m²
Dunaföldvár
Eladó telek

Dunaföldvár

99.89 M Ft
3780 m²
2000 m²
Bonyhádvarasd, Nincs utca
Eladó telek

Bonyhádvarasd

7.99 M Ft
3.5 ha
Dombóvár
Eladó nyaraló

Dombóvár

18.66 M Ft
1 szoba
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

28.5 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
Bölcske
Eladó telek

Bölcske

1.49 M Ft
500 m²
0 m²
Gerjen
Eladó ipari ingatlan

Gerjen

75 M Ft
347 m²
Dunaföldvár
Eladó telek

Dunaföldvár

25 M Ft
500 m²
252 m²
Szekszárd, Palánki út
Eladó telek

Szekszárd

30 M Ft
1782 m²
0 m²
Tolna, Festetich
Eladó családi ház

Tolna

32.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Paks
Eladó telek

Paks

10 M Ft
3077 m²
0 m²
Paks
Eladó telek

Paks

30 M Ft
4583 m²
0 m²
Dunaföldvár
Eladó telek

Dunaföldvár

40 M Ft
1000 m²
500 m²
Szekszárd
Eladó hotel

Szekszárd

1300 M Ft
3133 m²
4789 m²
Dombóvár
Eladó telek

Dombóvár

30 M Ft
1483 m²
0 m²
Decs
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Decs

5.5 M Ft
2984 m²
22 m²
Paks
Eladó telek

Paks

7.4 M Ft
3600 m²
0 m²
Dombóvár
Eladó családi ház

Dombóvár

26.5 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Paks
Eladó telek

Paks

30 M Ft
6006 m²
0 m²
Fadd
Eladó családi ház

Fadd

29.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Dunaföldvár
Eladó telek

Dunaföldvár

7 M Ft
500 m²
0 m²
Dunaföldvár, Rizling
Eladó telek

Dunaföldvár

35 M Ft
3787 m²
0 m²
Dombóvár
Eladó családi ház

Dombóvár

48 M Ft
4 szoba
115 m²

Falusi CSOK ingatlanok