Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladásra kínálom Dömsöd lakó övezeti részén található 870m2-es építési telket.
Fő úthoz közel, mégis csendes és nyugodt környezetben helyezkedik el a terület.A Dömsödi-Holt-Duna ága 500m-re, míg a Ráczkevei-(Soroksári)-Duna ága 800m-re megtalálható.A telek LKe-1-es besorolású, amely lehetővé teszi a terület 30%-nak beépíthetőségét akár 5 m-épület magasságig. Villany, víz és csatorna közvetlen a ház előtt az utcában található.A közeli vízpartnak, vendéglátó egységeknek köszönhetően, kiváló választás lehet befektetésnek is.De ha valaki szeretne távolabb maradni a város zajától és szeretné a hétvégéit horgászással, vízparti sétákkal tölteni kiváló lehetőség számára, hogy itt építse fel álmai otthonát. Ha fel keltette érdeklődését keressen bizalommal a hét minden napján, hétvégén is.
Érd: Szászi Alexandra: +36708828687 email: szaszi.alexandra@dh.hu
Referencia szám: TK044622
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 19. Utoljára módosítva: 2025. 03. 20.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Dömsöd