Avico Greentop

Eladó telek
Döbrönte

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
13 000 000 Ft13 M Ft 22 260 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 584 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 948
Simon Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Álomtelek Döbröntén – Patakparti, erdőszéli nyugalom!

Eladó Döbrönte csendes, festői részén egy 584 nm- es telek, ami igazi feltöltődést kínál a természet közelségében.

A telek patakparti és erdőszéli, így a nyugalom és a friss levegő garantált!
Víz és villany a telken belül – azonnal kezdhető az építkezés!
Gyönyörű kirándulós környék – természetjáróknak tökéletes!
Elhelyezkedés: Döbrönte központjától pár perc sétára, Pápa 15 perc alatt elérhető autóval.
Ez a telek azoknak szól, akik nyugalomra, természetközeli életre vágynak, de közel szeretnének maradni a város kényelméhez.

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Építsd fel a saját kis paradicsomodat Döbröntén!

Irányár: 13 000 000 Ft.

000 000 Ft. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392473

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Döbrönte

Eladó ingatlanok a környékről

Tótvázsony
Eladó családi ház

Tótvázsony

180 M Ft
4 + 1 szoba
546 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

425 M Ft
8.94 ha
0 m²
Balatonszepezd
Eladó telek

Balatonszepezd

26.9 M Ft
2508 m²
0 m²
Csót
Eladó családi ház

Csót

7.1 M Ft
2 szoba
55 m²
Lesenceistvánd
Eladó telek

Lesenceistvánd

12 M Ft
2252 m²
0 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

42.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

24 M Ft
985 m²
0 m²
Balatonszepezd
Eladó hotel

Balatonszepezd

550 M Ft
1593 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

103.701 M Ft
5 szoba
150 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

115 M Ft
4 szoba
155 m²
Döbrönte
Eladó telek

Döbrönte

8.5 M Ft
304 m²
0 m²
Csajág
Eladó családi ház

Csajág

64 M Ft
6 szoba
151 m²
Marcalgergelyi
Eladó ikerház

Marcalgergelyi

14.99 M Ft
3 szoba
107 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

31.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Badacsonytomaj, Káptalantóti
Eladó telek

Badacsonytomaj

19 M Ft
4512 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
0 m²
Zirc
Eladó családi ház

Zirc

64.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Lesenceistvánd
Eladó telek

Lesenceistvánd

9.9 M Ft
3121 m²
0 m²
Révfülöp
Eladó telek

Révfülöp

44.9 M Ft
7350 m²
0 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

124 M Ft
5 + 1 szoba
190 m²
Salföld
Eladó telek

Salföld

55 M Ft
8.65 ha
Balatonkenese