Seven Pearl

Eladó telek
Diósd

+ 2 kép 1/5
89 000 000 Ft89 M Ft 50 857 Ft/m2
1750 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 455
Bognár László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó belterületi telek Diósdon – 2 ház építésére alkalmas!

Eladásra kínálok Diósd belterületén egy nagy méretű, összközműves telket, kiváló ár-érték aránnyal.
Az ingatlan építési engedéllyel és tervekkel rendelkezik 2 családi ház építésére, így azonnal kezdhető az építkezés!

Főbb adatok:

Helyszín: Diósd, belterület

Méret: 1750 m²

Összközműves (víz, villany, csatorna)

Építési engedély és tervdokumentáció rendelkezésre áll

Besorolás: Lke-11 (kertvárosias lakóövezet)
Beépíthetőség: 20%
Megengedett építménymagasság: 5,5 m
Építési mód: szabadon álló

Csendes, rendezett környék, mégis közel mindenhez

Kiváló befektetési lehetőség, akár két generáció részére is

Kitűnő ár-érték arány!
Jöjjön el, nézze meg, nem fog csalódni! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 389165

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Telkek ára Diósdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diósd m² ár
51 e Ft
133 e Ft 62%
Ennek az ára
Diósd átlagár
89 M Ft m Ft
58.3 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósd

Eladó telkek a környékről

Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

149.9 M Ft
2858 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

88 M Ft
1393 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

94.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

44.9 M Ft
650 m²
0 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

41.9 M Ft
1107 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4496.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Diósd, Pelikán
Eladó telek

Diósd

28.9 M Ft
671 m²
0 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

81.9 M Ft
1814 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Diósd
Eladó telek

Diósd

79 M Ft
720 m²
Diósd, Seregély utca
Eladó telek

Diósd

42 M Ft
700 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Diósd, Homokbánya utca
Eladó telek

Diósd

44 M Ft
683 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Diósd, Homokos u
Eladó telek

Diósd

89 M Ft
1750 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint