Astora Olive Club House

Eladó telek
Debrecen

+ 4 kép 1/7
13 900 000 Ft13.9 M Ft 12 323 Ft/m2
1128 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1128 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Koroknainé Erzsébet
OC Debrecen

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecenben, a Balla Lakópark mögött, jól járható, széles, zúzott köves utcában
eladó egy művelési ágból kivont 1128 nm-es zártkerti telek.
A telken egy kb. 15 nm-es faház áll.
A telekre a villany és a vezetékes víz be van kötve, és fúrt kút is rendelkezésre áll.

A környék rendezett, lakott környék.
Beépíthetőség 3%
A környéken olyan fejlesztések vannak, aminek köszönhetően hosszú távon is kiváló befektetés!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
12 e Ft
98 e Ft 87%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
13.9 M Ft m Ft
120.7 m Ft 88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó telkek a környékről

Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Hajdúszoboszló
Eladó telek

Hajdúszoboszló

850 M Ft
2.38 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

2600 M Ft
16.66 ha
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Panoráma út
Eladó telek

Debrecen

2990 M Ft
17.03 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

54.85 M Ft
3 szoba
120 m²