City Pearl

Eladó telek
Debrecen, Kondoros, Létai út 120

1/1
76 900 000 Ft76.9 M Ft 51 267 Ft/m2
1500 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Stefánné Seres Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen, Nagybánya Lakópark közelében, sarok telken elhelyezkedő, 1500 nm-es, összközműves építési telek ELADÓ!

Telek adottságai:
- Két lakóegység + 30-30 nm-es, egyéb helyiség építhető a telekre
- 30 %-os beépíthetőség
- Összközműves a telek
- 4,5 m ereszmagasság lehetséges
- Tehermentes, így lehetséges, azonnal tervezni
- Lakó-Pihenő övezeti uca, csendes környék

Megtekintéssel kapcsolatban, várom hívását, akár hétvégén is!
Tel: Stefánné Andrea 20-5300-599

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
51 e Ft
88 e Ft 42%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
76.9 M Ft m Ft
117.7 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Kondoros, Létai út 120

Eladó telkek a környékről

Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Nyíradony
Eladó telek

Nyíradony

9.99 M Ft
1.12 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
1632 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó telek

Hajdúszoboszló

850 M Ft
2.38 ha
Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Debrecen, Vöcsök utca
Eladó telek

Debrecen

4.9 M Ft
1034 m²
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²

Falusi CSOK ingatlanok