Aerogate Homes

Eladó telek
Debrecen

+ 1 kép 1/4
1 941 480 000 Ft1941.48 M Ft 30 000 Ft/m2
6.47 ha

Részletes adatok

Telekméret: 64716 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Koroknainé Erzsébet
OC Debrecen

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecenben, összközműves területen 64716 nm-es, 380 m-es utcafronttal
rendelkező átminősíthető, egybefüggő földterület eladó.
A terület a lakóövezet és az ipari-gazdasági övezet határán található.
Megközelítése a Szeged utca és a Mikepércsi út felől is lehetséges.
A Déli Ipari Park, autópálya, repülőtér, bevásárló központ 1-1,5 km távolságra.

A terület adottságai alapján lehetőség van lakópark, ipari vagy logisztikai
beruházásra is.

Az ingatlan elsősorban egyben eladó, de telekalakítással megoszthaó.
További információk irodánkban rendelkezésre állnak.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
30 e Ft
98 e Ft 69%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
1941.48 M Ft m Ft
120.7 m Ft -1,509%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó telkek a környékről

Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Nyíradony, Nincs utca
Eladó telek

Nyíradony

10 M Ft
2128 m²
Nyíradony
Eladó telek

Nyíradony

9.99 M Ft
1.12 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
1632 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

32.5 M Ft
775 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Hajdúhadház
Eladó telek

Hajdúhadház

21 M Ft
4806 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

2600 M Ft
16.66 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen, Panoráma út
Eladó telek

Debrecen

2990 M Ft
17.03 ha
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²