River Life

Eladó telek
Dabas

1/1
27 000 000 Ft27 M Ft 23 316 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1158 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Vass Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Dabas központjában, de mégis csendes részén eladásra kínálok egy 1158 nm építési telket. Teljes közmű a telken, villany az utcában. Utcafront 21 m. Közelben Iskola, Óvoda, Közlekedés, vásárlási lehetőség. Ha felkeltette érdeklődését kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján. Vass Erika

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
23 e Ft
15 e Ft -58%
Ennek az ára
Dabas átlagár
27 M Ft m Ft
80.2 m Ft 66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó telkek a környékről

Dabas
Eladó telek

Dabas

16 M Ft
1255 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

40 M Ft
7985 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

59.99 M Ft
1500 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

15.99 M Ft
1445 m²
0 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

65 M Ft
1.3 ha
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

14.99 M Ft
1287 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

8.9 M Ft
720 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

8.9 M Ft
773 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

32 M Ft
3044 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

57 M Ft
7430 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

14.9 M Ft
2167 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4496.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Dabas
Eladó telek

Dabas

8.9 M Ft
720 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²