Eladó telek
Csór, Csór-Iszka szőlőhegy

+ 22 kép 1/25
15 000 000 Ft15 M Ft 12 712 Ft/m2
1 180 m2

Részletes adatok

Telekméret: 1180 m2
Kilátás: Hegyi panoráma, Városi panoráma
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Gombaszögi Roland
Albaingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó telek leírása

Székesfehérvártól 15 km-re, Csór- Iszka – szőlőhegyen, aszfaltos úton megközelíthető, Zsák dűlőben, örökpanorámával rendelkező, művelés alól kivont, építési engedéllyel és tervekkel rendelkező zártkerti telek eladó!



A telek 1180 nm-es, a víz és a szennyvíz 27 m3 tartályokkal megoldott, amik be is vannak vezetve a telekre.



A telken jelenleg egy faház (felvonulási épület) és egy 81 nm-es, családi ház alapja, ahova medence is van tervezve, került kialakításra, valamint részben bekerített, és gépkocsi parkoló is ki van alakítva.



A közművek, jelenleg villany, amely meglévő engedéllyel 3 X 25 amperre bővíthető, az új épület fűtése és hűtése hőszivattyúval, vagy hűtő – fűtő klímával kivitelezhető.



Az alaprajzon feltüntetett tervezett ház, rendkívül jó elrendezéssel lett megtervezve, 3 tágas szoba, dupla fürdőszoba, konyha – étkező, és tároló kialakításával, valamint örökpanorámás délnyugati terasszal, és medence kiépítésének lehetőségével lett megtervezve.



A telek beépíthetősége, engedéllyel 10% -os, szabadon álló beépítéssel, építménymagasság maximum 6 méter.

Állandó lakosok is vannak a szomszédban, télen is könnyen megközelíthető a telek, Csór központja 2 km-em belül elérhető, a közelben bus... Teljes leírás >zmegálló található.



A tehermentes ingatlan művelési ág alól kivett, nem igényel kifüggesztést, azonnal birtokba vehető!

A tervdokumentációt, látványtervet, alaprajzot, PDF formátumban, kérésére e-mailben tudok küldeni.



Irányára: 15.000.000 Ft.



A mellette lévő 1235 nm-es telek is eladó, melynek irányára: 6.000.000 Ft ,a két telek igény szerint összevonható. A két telek együttes megvásárlásával jelentős kedvezményt tudtunk biztosítani!



Érdeklődni a megadott telefonszámon, megtekintés előre egyeztetett időpontban akár hétvégén is lehetséges!



Tel: 06-70-622-3442

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 25. Utoljára módosítva: 2025. 02. 23.

Telkek ára Csóron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csór m² ár
13 e Ft
4 e Ft -244%
Ennek az ára
Csór átlagár
15 M Ft m Ft
34.1 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csór, Csór-Iszka szőlőhegy

Eladó ingatlanok a környékről

Eladó téglalakás
Eladó téglalakás

Gárdony

92.6 M Ft
3 szoba
66 m2
Eladó családi ház
Eladó családi ház

Lajoskomárom

59.9 M Ft
4 szoba
97 m2
Eladó telek
Eladó telek

Martonvásár, M7 autópálya / Martonvásár

69.5 M Ft
8682 m²
Eladó mezogazdasagi ingatlan
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Etyek

36.5 M Ft
83944 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Eladó családi ház
Eladó családi ház

Görcsöny

68 M Ft
6 szoba
135 m2
Eladó családi ház
Eladó családi ház

Nemesvid

12.9 M Ft
3 szoba
100 m2
Eladó családi ház
Eladó családi ház

Mindszentkálla

160 M Ft
4 + 1 szoba
154 m2
Eladó családi ház
Eladó családi ház

Ádánd

55.5 M Ft
3 szoba
128 m2