Oasis Residence

Eladó telek
Budapest, VI. kerület

+ 3 kép 1/6
118 900 000 Ft118.9 M Ft 221 415 Ft/m2
537 m²

Részletes adatok

Telekméret: 537 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ELADÓ frekventált helyen egy lakások kialakítására váró, beépíthető tetőtér. Mind az ügymenet bonyolításában, illetve finanszírozásban, jogi tanácsadásban tudjuk segíteni az ügyfeleinket.

118900000 Ft

Referencia szám: M118103

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
221 e Ft
414 e Ft 47%
191 e Ft -16%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
118.9 M Ft m Ft
95.9 m Ft -24%
204.3 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

82.058 M Ft
521 m²
0 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

45.9 M Ft
109 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

27.85 M Ft
174 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

60.7 M Ft
114 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

39.1 M Ft
70 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

147 M Ft
694 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

60.1 M Ft
385 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

26.2 M Ft
164 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

58.5 M Ft
254 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

59.4 M Ft
291 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó telek

Budapest, VI. kerület

90 M Ft
800 m²
0 m²
VI. kerület